Mokslininkai teigia..

pagal | 2017 9 rugpjūčio
Visada klausk, kas teigia, kur publikuota, koks kontekstas ir pan. Kitu atveju, tai pseudo-naujiena.
Pamenu atvejį dar universitete, kai dėstytojas dr.A.K. per kriminologijos paskaitą negalėjo paaiškinti, kodėl tyrime naudojo vidurkius aiškinant apie atlyginimų nelygybę, o ne medianą, kuri realiau atspindėtų arba eliminuotų respondentus su ryškiai virš vidurkio kylančius atlyginimus. Tai čia, Universitete, Daktaras.. o ką jau kalbėti apie žiniasklaidą, kurioje pilna straipsnių su neva mokslininkais, neva naujais atradimais, ir žinoma, neaišku kokiomis aplinkybėmis atlikti tyrimai, tiriamųjų imtys, ir kokie gauti rezultatai.

Paskutinį dalyką kurį skaičiau buvo informacija apie sviestą. Prieš kurį laiką „mokslininkai” nustatė, kad gyvulinės kilmės riebalai kenkia žmogaus organizmui, padidina cholesterolio kiekį kraujyje, užkemša kraujagysles, o toliau kraujotakos, širdies ir kitos problemos.
Dabar skelbiama, kad mokslininkai įvertino ilgaleikį, gyvulinės kilmės riebalų poveikį žmogaus organizmui ir įtakos nenustatė, tačiau vertinant margariną, ilgalaikis žalingas poveikis yra.
Ta proga siūlau pažiūrėti video, o be to, domėtis, kas, kaip, kur, kada, ką sakė, arba prisiimti riziką ir atsakomybę dėl apatijos ir ignoravimo


Dalintis:

Parašykite komentarą