Pavyzdžiai, kurių sekti nereikia.. arba perpildyti kalėjimai

pagal | 2017 11 rugpjūčio

Siužetas paprastas, bėga bėgikas, ir pastumia moterį su alkūne, ši virsta ant šaligatvio, bet ne į gatvę po autobuso ratais. Autobuso vairuotojas sureaguoja, tačiau moteris net neatsidūrė gavėje. Aktualios naujienos Facebooke, Rugpjūčio mėnesį nuo 7 (plius/minus) dienos. Video rodo, kad jis buvo sukurtas 2017/05/05. Bėgikas suimtas už tokią veiklą. Praėjo nei daug nei mažai 3 mėnesiai.

Taigi, vėlgi, naujienos, kaip ir aktualios, Facebookas ūžia, ošia, tačiau tai jau trijų mėnesių senumo įvykis, o pasipiktinimas yra tik dabar, kaip ir veiksmai dėl nusikalstamos veikos padarymo. Žinoma, dar svarbus ir tas aspektas, kad prie visuomenės aktualizavimo prisideda, N+1 kamera, pranešimai, ir institucijų, PAVĖLUOTAS, bet reagavimas.

O anksčiau, vaikai iki išnaktų daužydavo kamuolį kieme, leisdavosi nuo kalno su riedlente, nusidaužydavo, kelius ir alkūnes, ir niekas to nefilmavo. Geri laikai buvo? Jums spręsti.

Tačiau per pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimą (2014 lygtais), pranešėjams skaitant kalbas apie visuomenės robotizaciją, ekonomistui Nerijui Mačiuliui apie darbo vietų praradimus, dėl modernizacijos, robotizacijos (šiuo atveju CCTV’zacijos), mano nuomone, kalėjimai bus perpildyti, nes matom daugiau, galim daugiau ir pasodinti, be to kadangi netekus darbo, maisto prasimanyti reikės, žmonės skriaus kitus dėl išteklių nepakankamumo, todėl ir nusikaltimų daugės.

Ką galima dėl to daryti? Ar reikia viską matyti? Į viską reaguoti?

Palikite komentarą žemiau.

Dalintis:

Parašykite komentarą